Genta Ismajli paralajmëron klipin e ri, vjen me skena provokuese

16:39 | 21 Mars 2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun ,Genta Ismajli ka filluar xhirimet për klipin e saj më të ri.

Genta është duke punuar në projektin e ri muzikor që pritet të publikohet së shpejti, shkruan portali arbresh.info

Këtë e ka bërë të ditur përmes një foto të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’, ku ka shkëputur një moment nga klipi në të cilën si gjithmonë ajo do të vijë energjike dhe atraktive.

“Së shpejti kënga e re, “Zjarr”, ka shkruar Genta në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

New Single & Music Video Coming Soon – Zjarr ?

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Për të treguar më shumë detaje rreth realizimit të klipit dhe gjithçka tjetër nesër Genta do të jetë e ftuar  në emisionin n’Zoom, ku do të flasë edhe për jetën e saj private.

Kështu do të duket Genta në disa pjesë të klipit./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara