Foto e rrallë kur Xhansu, Hazall dhe Ozan ishin fëmijë (FOTO)

16:53 | 28 Prill 2017

Aktorët simpatik të serialit të njohur turk “Fate të Kryqëzuara”, Leyla Tanlar dhe Alina Boz dhe Burak Tozkoparan të cilat tek ne njihen si “Xhansu”, “ Hazall” dhe Ozan kanë merita të mëdha për rolet e tyre të cilat i portretizojnë mjaftë mirë karakteret e të rinjëve.

Falë këtij seriali, këta tre të rinjë tashmë kanë arritur të mbledhin me mijëra fansa nga e gjithë bota ku është duke u shfaqur ky serial, transmeton 21 media.

E shumë nga fansat e tyre deshirojnë të dijnë gjithçka që ka të bëjë më ta, ne ua sjellim një fotografi ku shihen tre aktorët kur ishin fëmijë, të cilët duket mjaftë të lezetshëm dhe shihet se nuk kanë ndryshuar fare.

hazall-xhansu-ozan_1493390810-6798875

Lajmet më të lexuara