Google ADS

Fifi publikon këngën ‘Zhurmë’

09:47 | 30 Tetor 2017

Një projekt i ri është publikuar nga Filloreta Raçi e njohur për publikin si Fifi.

Kënga mbanë titullin ‘Zhurmë’ dhe këngëtarja e solli me një vokal të fuqishëm me të cilën gjë edhe njihet, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, Fifi ka njoftuar për publikimin e këngës me të cilën paraqitet në “Kënga Magjike 2017” dhe ka falënderuar të gjithë ata që morën pjesë në këtë projekt për të cilin këngëtarja ka punuar shumë.

“Per kete video dhe kenge qe jeni tu pa ju me besoni qe kane punu shume shume njerez dhe une duhet ti falenderoj pafundesisht me rradhe .. Faleminderit vllau jem per orkestrimin dhe magjine e notave qe ja ke dhan kanges tem ❤️ je i preferumi jem @kledibahiti @threedotsproduction…faleminderit @visi_sax per ato notat me ? tend,i shtove lezetin dhe me ben te ndjeje kengen tamam ashtu sic enderroja ? faleminderit pafundesisht @jonipeci ? per veshjen perrallore , me idete tua te cmendura me solle qiellin ne toke dhe per kete duhet te falenderoj Anxhelon qe solli ekipen e tij te shkolles baletit “ShtepiaEndrrave “ prej 200 veteve ne salle per ta bere te mundur kete realizim , normalisht qe duhet falenderu edhe regjisori i KengesMagjike @aldonlipe sepse pa te sdo behej fjale te arrinte cdo gje ne perferksion ??.. Faleminderit BaboBledi?? @maxproductional qe je gjithmone mbeshtesi im kryesor ne cdo ide timen , ne qofte ajo me e vakta , Jo cdokujt mund ti bindem ? @parukeri_estetike_meritafaleminderit qe cdo dite e me shume evulon dhe me ben te ndjehem e te dukem ashtu sic ndihet nje femer kur rrotullohet Hena .. Faleminderit @[email protected] qe me dhe mundesine te shpalos nje pjese te shpirtit tim te publiku ❤️ Faleminderit Zot qe me jep cdo dite nje dite tjeter per te provu sprovat tua ??.”, ka shkruar Fifi.

Kujtojmë që projekti i fundit i saj ishte ‘Snuk’, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Shpërndaje në rrjete sociale