Fifi ‘diss’ Taynës në këngën e re!

18:32 | 21 Gusht 2018

Fifi sapo publikoi këngën e re.

Ajo është duet mes saj dhe Lamar, shkruan arbresh.info.

Teksti u shkrua nga vetë vajzat ndërsa muzika nga Apollo.

Projekti muzikor mban firmën e Max Production.

Dëgjoni këtë premierë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara