Fejohet Lindsay Lohan, tregon unazën dhe partnerin e saj

09:38 | 29 Nëntor 2021

Aktorja e njohur Lindsay Lohan njoftoi se është fejuar me Bader Shammas në një seri fotosh të këndshme në Instagram të dielën në mëngjes.

“Dashuria ime. Jeta ime. Familja ime. E ardhmja ime”, ka shkruar Lohan në llogarinë e saj në Instagram, duke etiketuar Shammas dhe duke shtuar një emoji unaze diamanti, transmeton arbresh.info

Postimi përmban katër foto që tregojnë të dy në një përqafim të lumtur, duke përfshirë një vështrim në unazën e fejesës së Lohan-it.

 

Lohan, tani 35 vjeçe, njihet më së shumti për performancat saj në “The Parent Trap”, në të cilën ajo luajti binjaket identike dhe komedinë adoleshente “Mean Girls”.

Dikur pjesë e mediave tabloide, ajo pati disa beteja të spikatura ligjore dhe personale rreth një dekadë më parë, por ajo ka pasur një profil më të ulët publik vitet e fundit. Ajo ka ende ndiqet nga 9.7 milionë njerëz në Instagram, ndërsa Shammas ka një profil privat me pak më pak se 600 ndjekës./cnn/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara