Eskalon debati në “Për’Puthen”: Ti je nga ato femra që e shet vetën për 5 mijë lekë

11:10 | 12 Tetor 2021

Debati mes dy kandidatëve të “Për’Puthen”, Jurgenit dhe Mikelas ka eskaluar në emisionin sonte.

Jurgeni i ka thënë Mikelas se e shet vetën për 5 mijë lekë, transmeton Indeksonline.

Debati i plotë:

Mikela: Doje të më kërkojë falje në kafe mua? S’kam pse, dukesh se çfarë njeriu je. Për mua je një 0 në këtë studio.

Jurgen: Në radhë të parë duhet respekti.

Mikela: Nuk kam fare respekt për ty.

Jurgen: Ti je nga ato femra që shet veten për 5 mijë lekë moj Mikela mos më trego mua ti.

Mikela: Çfarë the ti mo? Nuk e toleroj fare këtë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara