Enver Petrovcit i dështon shfaqja në Tiranë

15:13 | 19 Prill 2019

Aktori dhe regjisori i njohur Enver Petrovci ishte pjesë e emisionit n’ZOOM.

Ai foli rreth mundësisë së braktisjes së profesionit, përcjell arbresh.info.

Xhaxhi Enver zbuloi edhe diçka që nuk e keni ditur.

Bëhet fjalë për tentimin e tij që të realizonte një rol lamtumirës në teatër.

Pse dështoi ky rol e kuptoni duke klilkuar tek linku i intervistës së plotë./arbresh.info/

 

[https://www.youtube.com/watch?v=D3WlbwV5jco

 

Shpërndaje në rrjete sociale