Dua Lipa lanson këngën e re “Break my heart”

09:43 | 26 Mars 2020

Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e saj të ri, posaqërisht në këtë kohë pandemie globale.

Dua së fundi ka publikuar këngën e saj më të re “Break my heart”, shkruan portali arbresh.info

Ylli ka njoftuar fansat e saj përmes Instagramit ku ka thënë se:

“‘Break my heart’ është e disponueshme tani, videoja do të vijë nesër”, ka shkruar artistja Dua në mbishkrimin e kësaj fotografie, teksa ka bërë të ditur se videoja muzikor e këngës publikohet në orën 14:30 (sipas orës lokale).

 

View this post on Instagram

 

#BMH ? IS OUT NOW! NEW MERCH + VIDEO COMING TMRW! Swipe for times‼️‼️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Siç raportohet nga tabloidet e huaja, tekstet e këngëve të albumit të ri përshkruajnë jetën sensuale të yllit shqiptar./ arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara