Google ADS

Drake rrah brutalisht një punonjës në një klub nate

19:02 | 23 Gusht 2018
Arbresh.info

Muaj më parë ishte raportuar një rrahje brutale në një lokal në Los Angelos.

Kjo ngjarje në bazë të mediave të huaja kishte ndodhur në muajin mars kur të përfshirë ishin Drake dhe ish i dashuri i Kourtney, Younes Bendjima, shkruan lajmi net.

Ndërsa sot, TMZ ka ndarë një video në të cilën shfaqen duke u rrahur masivisht një grup i njerëzve në një klub në ‘Delilah’.

Në momentin kur Drake dhe miqtë e tij largoheshin nga klubi një punonjës hapi derën që dërgon në parking dhe më pas nis konflikti ndërmjet tyre.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme.

Shpërndaje në rrjete sociale