Deklarata e Luizit për Efin, reagon edhe Bora Zemani

16:27 | 26 Prill 2023

Deklarata e Luizit për pjesëmarrjen e Efit në “Përputhen”, ku u shpreh se banorja vjen nga një program që ka si kryefjalë mashtrimin dhe theksoi se është turp për familjen dhe miqtë e Efit pjesëmarrja e saj në “Për’Puthen”, ka ndezur jo pak debat.

Kjo deklaratë e Luizit, ka bër që të reagojë edhe moderatorja e ‘Përputhen’, Bora Zemani.

Ajo ka reaguar e revoltuar duke thënë se jo vetëm Efi dhe gocat e tjera por se edhe Kristi është bërë i njohur nga një ‘reality shoë’ dashurie dhe se kjo gjë nuk është turp.

Bora tha se nuk është turp të njohësh dikën në Përputhen dhe nuk është turp të lidhesh në Big Brother./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme