Dedikimi romantik që i bëri i dashuri për Shën Valentin Arta Elezajt

14:59 | 15 Shkurt 2022

Një prej femrave më të komentuara në showbizz-in vendor është padyshim edhe modelja, Arta Elezaj.

Ndonëse jo shumë e angazhuar me projekte të reja, bukuroshja nga Klina mbetet aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram, shkruan arbresh.info

Përmes InstaStory, Arta postoi disa foto në të cilat la të kuptohej se Ditë e të Dashuruarve e ka kaluar me personin e zemrës.

“Edhe sikur toka të mos kishte gravitet, prapëseprapë do të bija për ty”, shkruhen në një dedikimi për të që Arta ndau me ndjekësit e saj.

Kujtojmë që Arta vetëm pak javë më parë ishte në një tjetër pushim në Dubai me dy mikeshat e saj, modelet Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale