Dafina Zeqiri ikonë e stilit dhe modës

13:53 | 27 Nëntor 2021

Dafina Zeqiri po shijon suksesin e albumit të ri “Dafinë Moj”, i cili u prit mirë dhe këngët janë kthyer në hite.

Së fundi, ajo në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotografi më veshje të zeza, ku po duket për mrekulli, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja duke si çdoherë me shumë stil dhe në formë të mrekullueshme, ndërsa pranoi mijëra pëlqime dhe qindra komente nga fansat e shumtë të saj dhe miqtë.


Ndryshe, vlen të theksohet se të gjitha të ardhurat nga shitja e albumit “Dafinë Moj” janë dhuruar për Shoqatën e Autizmit të Kosovës. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara