Dafina dhe Dj Geek nisin ditën së bashku, ndajnë momente intime me fansat

14:27 | 23 Shkurt 2021

Ditë më parë është bërë e ditur se Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë bashkuar sërish.

Këngëtarja e njohur kishte vendosur që në rrjete sociale të ndajë një imazh duke u puthur me të dashurin e saj, duke bërë që komentet të shpërthejnë, shkruan portali arbresh.info

Pas një veprimi të tillë, dyshja nuk po ndalojnë së postuari fotografi së bashku, duke u shfaqur të lumtur.

E sot ditën me diell vendosi që ta shijonte në krahët e të dashurit duke ndarë momente intime teksa putheshin.

Kujtojmë se, “Mos Shko” është dueti i saj i fundit, që erdhi së bashku me Yll Limanin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara