Çka po ndodh me buzët e Ana Kabashit? (FOTO)

09:08 | 8 Mars 2017

Ana Kabashi ka kryer ndërhyrje kirurgjike.

Madje ajo as nuk e ka mohuar se ka përdorur botox për buzët e saj, shkruan portali arbresh.info.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në InstaStory ku buzët e saj janë shumë të fryra dhe vërehet dukshëm ndërhyrja./Arbresh.info

ana-kabashi

Lajmet më të lexuara