Blerim Morina menaxheri më i kërkuar edhe jashtë tregut shqiptar

21:12 | 31 Janar 2023

Kur punon shumë çdokush ka dëshirë që mundi të i shpërblehet.

Tashmë e dimë se menaxhimi i mediave sociale është duke lënë gjurmë të mëdha në industri.

Por, a e keni menduar se cilat janë arsyet e suksesit?

Njëri që ka arritur një sukses të madh është Blerim Morina, i cili me punën dhe strategjitë e tij ka arritur të bëhet njëri nga menaxherët më të mirë në rajon.

Morina ka ndihmuar talentet të ndërtojnë karrierë të bujshme duke pasur edhe mundësi të mëdha fitimi.

Me gjithë këtë punë ai cilësohet si njëri nga menaxherët më të mirë.

Blerim Morina është edhe menaxher i “Socialstar”,ku fal aftësive ja ka dal që të bëhet njëri nga menaxherët më të kërkuar në Shqipëri, ShBA, Gjermani dhe Zvicër dhe emrat më të shquar nga e gjithë bota, shprehin dëshirë që të punojnë me të./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale