Bella Hadid duket provokuese në Paris teksa vishet me stil të viteve të 90-ta

16:32 | 24 Qershor 2021

Ajo është një ikonë e stilit dhe bukurisë.

Dhe Bella Hadid nuk po zhgënjen edhe me imazhet e tjera që po publikon në rrjetin social Instagram, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

24-vjeçarja ka ofruar mundësinë që fansat e saj të shohin kombinimin e mrekullueshëm, me të cilin mori vëmendje të madhe.

Bella së fundi mori gjithë vëmendjen teksa u pa të dilte nga hoteli George V në Paris.

Bella me bluzën e saj tregoi pasuritë e saj nga poshtë materialit dhe la barkun në shfaqje.

 

Ajo e shoqëroi pamjen me xhinse dhe një xhaketë sportive me çizme të thella dhe një çantë Fendi. Bukuroshja zeshkane i vendosi flokët mbrapa të shtrënguara, gjë që i jepte pamje të plotë spektakleve të saj elegant të Chanel.

Vlen të përmendet se modelja ka qenë shumë e angazhuar kohëve të fundit, duke pushtuar pistat e modës. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara