Baby G vallëzim dhe lëvizje të ‘nxehta’ në studio

15:07 | 27 Gusht 2019

Baby G ka filluar punën për projektin e ri muzikor.

Por, ajo asnjëherë nuk i lë anash rrjetet sociale dhe provokimet që bën vazhdimisht.

Këngëtarja e njohur edhe në një video që ka publikuar së fundi solli skena të ‘nxehta’ teksa shihet duke bërë vallëzimin ‘twerk’ .

E veshur në një minifund dhe bluzë të shkurtër, Baby G joshi pa fund me lëvizjet e trupit dhe të pasmeve.

Ndryshe, ajo ka treguar se kënga e re pritet të lansohet së shpejti.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara