Baby G-së i bën bllok, e Nikkën si e larguan nga ‘On Records’?

22:54 | 22 Tetor 2017

Kompania ‘On Records’ kishte edhe dy artiste.

Bëhet fjalë për Baby G dhe Nikka, shkruan arbresh.info.

Për një kohë të shkurtër këtij label-i i’u larguan dy vajzat.

Emisioni n’ZOOM kishte ftuar këngëtaren Nikka.

Ajo tregoi pse u largua nga ‘On Records’, dhe a ka pasur të njëjtin përfundim sikur Baby G./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara