Arbenita Ismajli është gati për sezonën e verës

21:36 | 6 Qershor 2023

Modelja dhe influencuesja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, njihet për format perfekte të trupit.

Ajo shpesh ndan momente me ndjekësit nga ushtrimet që bën ajo për një trup sa më perfekt, shkruan Arbresh.info

Së fundmi ka ndarë një fotografi, ku shihet modelja nga mbrapa, dhe është më së e tonifikuar.

Kujtojmë se ajo është e martuar me reperin Fero, dhe kanë një vajzë të quajtur Nina.

Ndryshe Arbenita njihet si njëra ndër femrat më seski të estradës sonë.
Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme