Alex Rodriguez me dedikim emocional për JLo në përvjetorin e parë të fejesës

15:59 | 11 Mars 2020

Alex Rodriguez është kokë e këmbë i dashuruar me të fejuarën e tij, Jennifer Lopez.

Ish-ylli i MBL, 44-vjeç, ndau një video në Instagram duke festuar vitin e kaluar që kur u fejua me yllin e muzikës pop, 50-vjeçe.

“Një vit më parë në një plazh në Bahamas … Unë isha tejet i nevrikosur, më nervoz se gjatë gjithë karrierës time të lojës, u ula në një gju dhe ju bëra një pyetje … ju thatë po”, shkroi ai.


“Jennifer, çdo moment me ty është një bekim. Ju jeni shoku im më i mirë, frymëzimi im, një nënë e mahnitshme dhe një femër model për të gjithë. Macha, unë kam aq fat që jam me ju. Faleminderit që e keni bërë jetën time më të mirë. Unë nuk mund të pres që të bëj më shumë kujtime me ty. Unë të dua”, përfundoi A-Rod.

Edhe pse çifti ende nuk ka konfirmuar datën e dasmës së tyre, raportohet se do të ndodhë këtë verë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara