Aida e Armendi po rikthehen

22:56 | 1 Maj 2019

Ishin dy nga artistët më të njohur për dekada me radhë.

Bëhet fjalë për çiftin Armend Regjepagiqi dhe Aida Baraku.

Ata edhe pse kanë lënë moti karrierën muzikore po punojnë për sukseset e të tjerëve.

n’ZOOM në rubrikën e lajmeve vendore ju sjell lajmin ekskluziv që një këngëtar po bashkëpunon me dyshen duke i rikthyer ata përsëri në skenë.

Për të mësuar se për kë bëhet fjalë shikoni rubrikën ‘Çka ka tre’ të emisionit n’ZOOM./arbresh.info/

 

https://youtu.be/eyMku_JXUx0?t=1681

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara