Google ADS

Afron finalja e BBVA, në xhepin e kujt do të shkojnë 100 mijë euro

10:59 | 24 Maj 2024
K.B

Nesër do të përmbyllet rrugëtimi katër mujor i banorëve të Big Brother Vip Albania.

Në finalen e madhe të 25 majit, janë, Romeo Veshaj, Jul Deda, Meriton Mjekiqi, Heidi Baci dhe Egla Ceno.

Vetëm njëri prej tyre do të fitojë çmimin e madh prej 100 mijë eurove.

Ndryshe nga dy edicionet e mëparshme ku pak a shumë dihej dyshja që do përplasej në finale, në këtë edicion gara duket më e shpërndarë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale