Adrola Dushi një modele perfekte

13:12 | 26 Gusht 2020

Modelja e njohur, Adrola Dushi, tash e sa kohë e ka dëshmuar se qëndron në top listat e fushës së modelingut.

Një gjë e tillë po konsiderohet pas pjesëmarrjes së saj në sfilata të ndryshme, duke u bërë edhe figura kryesore e brendeve të produkteve të bukurisë, shkruan portali arbresh.info

Ajo komentohet në masë të madhe për bukurinë natyrale dhe linjat e tonifikuara trupore, të cilat nuk heziton t’i shfaq përmes fotosesioneve.

 

View this post on Instagram

 

Photo by @endritmertiri ? @reineana.fr ? @makeupbysuela ? @miranda_dupi

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Këtë e ka bërë edhe së fundi ku ka ekspozuar bukurinë e saj.

Kujtojmë se Adrola për shkak të bukurisë dhe linjave trupore ka arritur të jetë pjesë e brendit të makijazhit ‘Mac’. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale