Adrola Dushi me pamje glamuroze në fotosesionin e ri

12:24 | 22 Tetor 2021

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes me paraqitjet dhe fotosesionet që i sjell në rrjetet sociale.

Ish-Missi konsiderohet së një prej femrave më të bukura shqiptare dhe këtë epitet vazhdon ta mbajë me meritë prej vitesh, shkruan portali arbresh.info

Adrola në fototsesion e ri erdhi tejet joshëse me një veshje glamuroze teksa vuri në pah asetet e saj.

Kujtojmë që Adrola ka qenë mjaft aktive kohëve të fundit duke realizuar fotosesione të ndryshme të veshjeve elegante nga shtëpitë të modës.

Ndryshe, bukuroshja është nënë e një djali nga martesa e mëparshme. / arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara