A e keni ditur që Blero ishte i fejuar me vajzën e klipit të tij? (VIDEO)

23:52 | 2 Gusht 2017

Blero para se të kthehej në Kosovë kishte edhe një të kaluar.

Ai ishte në lidhje dashurie me një vajzë në Suedi, shkruan arbresh.info.

Madje aq ishte i dashuruar sa ai e mori të dashurën e tij në videoklipin e këngës ‘Se di’.

Për më tepër kujtoni edhe njëherë se çka kishte Blero në dorë para Teutës dhe Afronës./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale