Zhvillimet në Lëvizjen Besa: Besa e “Tetovës” në Shkup, Besa e “Shkupit” në Tetovë

13:32 | 8 Janar 2018

Lëvizja BESA – krahu i Shkupit, sot në Tetovë do të mbajë press konferncë për të sqaruar edhe dilemat mes dy grupeve dhe kush ka legjitimitet.

“Njoftohen të gjitha mediat se nesër (e hënë – 08.01.2018) në orën 13.00 anëtarët e Kryesisë Qendrore dhe të Këshillit Qendror të Lëvizjes Besa nga Tetova, si dhe drejtuesit e strukturave të Tetovës, do ta mbajnë një konferencë për media në hotel “Liraku” në Tetovë.” thuhet në njoftimin e Lvizjes BESA të Shkupit.

Poashtu sot në orët e hershme të mëngjesit, Bilall Kasami bashkë me bashkëpartiakët e tij janë futur në selinë e Lëvizjes Besa në Shkup, ku pritet që të mbahet edhe një pres-konferencë./Gazeta Express/

 

Shpërndaje në rrjete sociale