Ky është trendi më i ri i Pemës së Krishtlindjes për festat e fundvitit

01:37 | 7 Dhjetor 2019

Sot është dita kur duhen ndezur dritat e pemës së Krishtlindjes, por nëse në mesin tuaj ka ndonjë që nuk ka pasur kohë të merret me gjetjen e bredhit perfekt dhe zbukurimeve atëherë duhet të dini trendin më të fundit.

Një pemë Krishtlinjeje ngjyrë rozë është trendi i ri që ka përqafuar familja Kardashian dhe jo vetëm.

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian kanë publikuar foto me pemën e tyre të Krishtlindjes dhe na duhet të themi që duket e mrekullueshme.

Edhe Khloe publikoi një foto me vogëlushen e saj True, teksa qëndronte pranë një peme ngjyrë rozë. Vitin e shkuar trendi i pemës ngjyrë të zezë bëri namin, por këtë vit është koha për ngjyra të ndezura!/lexo/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara