Çantat e mëdha trend edhe për këtë sezonë (FOTO)

13:53 | 5 Tetor 2017

Trendi i çantave të mëdha duket që nuk po largohet.

Sezoni vjeshtë/dimër i këtij viti na ka gjetur sërish me këtë stil, i cili i plotëson të gjitha nevojat e femrës nga ajo për kombinim e të qenit stil deri tek rehatia.

Ngjyrat nuk kanë pse të jenë neutrale, pasi këpucët dhe çantat janë aksesorët që mund të bëjnë thyerjen nëse veshja është në nuancat e errëta.

Më poshtë ju sjellim të preferuarat e këtij viti dhe ide si t’i kombinoni.

4911bff374cabcab3b7f95e340c00b28 a8c904a1164da014a7dc2364476b5d39 9694997274f02e4ea38a6b281a1fd3e9 21c16e8f02b7a6e8c06ca3c6e42ecaae 3599ef80f4be6c50ad5ea8d7d01a5363 vcnatet cnaneter

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara