Voton 84-vjeçarja në Ulpianë (FOTO)

08:27 | 11 Qershor 2017

Në qendrën e votimit në shkollën “Hasan Prishtina”, gjithçka ka nisur me kohë dhe procesi i votimeve po ecën mirë, njofton Klan Kosova.

Në këtë qendër, tashmë ka votuar edhe një 84-vjeçare me emrin Nazlie Latifi.

sfsddf

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara