Google ADS

Vitia dhe Bulliqi sot përurojnë Qendrën e re të Mjekësisë Familjare në Gllamnik të Podujevës

07:44 | 9 Shkurt 2023

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, dhe kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi, sot pritet të përurojnë Qendrën e Mjekësisë Familjare (QMF) në Gllamnik.

Pas përurimit, ata do të deklarohen për medie.

Ngjarja fillon nga ora 10:00./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale