Google ADS

Thaçi feston ditëlindjen, Endriti: Jam i bindur që ditëlindjen e ardhshme do t’i gëzohemi lajmit të kthimit të tij në atdhe

10:54 | 24 Prill 2024
K.B

Sot ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, feston ditëlindjen e 56-të.

Djali i tij, Endriti ka uruar atë.

Ai ka thënë se kjo është ditëlindja e tretë që po e kalon me shokë në Hagë, por me shpirt dhe vëmendje është me ne.

Babi sot i mbush 56 vjet. Ditëlindja e tretë që po e kalon me shokë në Hagë, por me shpirtë dhe vëmendje është me neve, duke ju gëzuar çdo lajmi të mirë nga familja, nga miqt. Jam i bindun që ditëlindjen e ardhshme, ne familja dhe shokët e tij do t’na vjen rradha t’i gëzohëmi lajmit të mirë të kthimit të tij në atdhe. Urime dhe të dua bab”, ka shkruar djali i vetëm i ish presidentit Hashim Thaçi./Arbresh.info/

LEXO EDHE:

Hashim Thaçi sot ka ditëlindjen

Shpërndaje në rrjete sociale