Qytetari nga Kaçaniku në ditën e Forcës, “vesh” motorin e tij me flamurin e Amerikës

12:16 | 27 Nëntor 2021

Një qytetarë nga Kaçaniku në ditën e Forcës ka vendosur ta festojë përballë kazermës së Forcës së Sigurisë së Kosovës, e me motorin e tij të “veshur”, me flamurin e Amerikës, raporton arbresh.info.

I veshur me veshje prej motoçiklistit e me simbolet të flamurit të Amerikës, qytetari nga Kaçaniku priste qytetarët në radhë të cilët bënin foto dhe përgëzonin atë./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara