Google ADS

Pacolli dekorohet me mirënjohje nga Fakulteti Filozofik

21:02 | 10 Maj 2021

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, njëherësh deputet në Kuvendin e Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook” ka bërë të ditur se është dekoruar me mirënjohje nga Fakulteti Filozofik, shkruan arbresh.info.

Deri te mirënjohja erdhi sepse Pacolli vite më parë kishte bërë një dhurim që në Fakultetin Filozofik të mbindërtohej një kat, në mënyrë që studentët të kishin hapësirë më të madhe e kushte më të mira.

Postimi i plotë:

“12 vjet më parë bëra një dhurim bujar për të mbindërtuar një kat me hapësira moderne për studentët e Fakultetit Filozofik, duke shpresuar se ishte një kontribut i duhur. Për këtë punë fisnike ata madje më falënderuan dhe me dekoruan me mirënjohje !!!!!”

 

12 vjet më parë bëra një dhurim bujar për të mbindërtuar një kat me hapësira ​​moderne për studentët e Fakultetit…

Posted by Behgjet Pacolli on Monday, May 10, 2021

Shpërndaje në rrjete sociale