Google ADS

Osmani nesër bën homazhe në Kompleksin Memorial në Reçak

16:35 | 14 Janar 2024
E.G

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani nesër do të bëjë homazhe në Kompleksin Memorial në Reçak.

Sipas njoftimit, homazhet do të bëhen në orën 08:30, shkruan Arbresh.info.

Ndër të tjera, Osmani rreth orës 09:30 do të marrë pjesë dhe do të mbajë fjalim edhe në Akademinë Përkujtimore në 25 vjetorin e Masakrës së Reçakut në Shtëpinë e Kulturës në Reçak./Arbresh.info/