Google ADS

“Nderi i Gjakovës”, Gjini i jep mirënjohje boksierit Bernardin Jakaj

10:59 | 30 Mars 2023
A. B.

Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini, i ka dhënë mirënjohje me titull “Nderi i Gjakovës” boksierit Bernardin Jakaj.

Gjini përmes një shkrimi në “Facebook”, ka thënë se me kënaqësi e ka pritur Jakajn sot në zyrën e tij, shkruan arbresh.info

“Mirënjohja që i dhurova sot Bernardinit për mjeshtërinë e treguar në artin e boksit, është një shenjë e vogël falënderimi për promovimin që po i bën nëpër botë shtetit tonë dhe Gjakovës”, ka shkruar i pari i Gjakovës. /arbresh.info/