Lëndohet një person në vendin e punës

11:16 | 14 Nëntor 2017

Në fshatin Llojza të komunës së Ferizajit është raportuar se një person është lënduar pasi që është goditur nga tensioni i lartë dersia ka qenë duke drejtuar pompën e betonit, raporton arbresh.info.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara