Haradinaj: Javën që vjen do të udhëtoj pak në Amerikë

14:56 | 29 Janar 2020

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj javën që po vjen do të udhëtoj drejtë Amerikës.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai në përfundim të mbledhjes së Qeverisë, shkruan arbresh.info

Ai ka njoftuar se udhëtimi do të bëhet për të marrë pjesë në lutjet e mëngjesit.

“Javën e ardhshme do të udhëtoj pak në Amerikë andaj ka mundësi që të mos mbajë mbledhje. Por natyrisht nëse ka diçka urgjente do të mbahet”, ka thënë Haradinaj./arbresh.info/

Lexo edhe:

Qeveria ndan 10 mijë euro për familjen e Sami Thaqit dhe nga 10 mijë euro për policët e lënduar mbrëmë në Prizren

Familjet e policëve të rënë në detyrë do të marrin edhe nga 300 euro krahas 70% të pagës

Telekomi kërkoi mbi 5 milionë euro, Qeveria e shtyn vendimin për mbledhjen e ardhshme

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara