Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, dyshohet për një të plagosur

11:37 | 29 Shtator 2023

Është raportuar për disa të shtëna me armë zjarri në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Arbresh.info ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare.