Bie numri i tiketave në trafik

09:24 | 11 Tetor 2021

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se janë shqiptuar 899 tiketa trafiku dhe 462 gjoba për masat anti Covid-19.

Po ashtu kanë ndodhur 24 aksidente trafiku dhe 17 prej tyre me të lënduar.

Ndërsa 10 persona janë arrestuar, 5 prej tyre janë dërguar në mbajtje dhe 2 në vuajtje të dënimit, thuhet tutje në raport, shkruan arbresh.info .

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara