🔴#LIVE Varrimi i katër anëtarëve të familjes Ramadani bëhet në ora 17:00

14:10 | 7 Qershor 2021

Varrimi i katër anëtarëve të familjes Ramadani bëhet në ora 17:00.

Këtë e ka bërë të ditur Sali Ramdani, axha i Naim Ramadanit që humbi jetën bashkë me djalin, nënën e gruan tragjikisht në aksidentin që ndodhi në Shtime.

Viktimat që pësuan në këtë aksident janë Naim Ramadani 39-vjeçar – drejtues i automjetit, Xhevrije Ramadani 60-vjeçare (nëna e Naimit), Sabrije Ramadani 32-vjeçare (gruaja e Naimit) dhe Y.R. 12-vjeçar (djali i Naimit).

Trupat e tyre, pas obduksionit, janë dërguar direkt në xhami, dhe nga aty pritet të dërgohen tek varrezat. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara