Kjo është një sfidë e vërtetë: Bëni numrin 6 nga 3 fije shkrepse pa i prishur ato

08:25 | 31 Mars 2022

Puzzles janë perfekte për relaksim dhe argëtim. Ne ju sjellim një zgjidhja e të cilit do t’ju bëjë të qeshni.

Detyra është e thjeshtë, por shumëkujt zgjidhja e saj i ka shkaktuar “dhimbje koke”, transmeton portal arbresh.info

Domethënë, para jush janë tre fije shkrepse, shkruan Brightside.  Pyetja është se si t’i kthejmë në numrin gjashtë pa prishur asnjë.
A e dini?

A je i sigurt?

Nëse jeni ende në dyshim, këtu është zgjidhja:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara