Google ADS

Një mami ‘hot’ si Arbenita Ismajli

13:41 | 8 Qershor 2023

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli ka marrë gjithë vëmendjen në fotot e reja.

Arbenita postoi një fotosesion të ri në llogarinë e saj në Instagram në të cilin format e saj joshëse ishin në fokus, shkruan arbresh.info.

Me flok të valëzuara dhe e veshur shume thjesht, me xhinse dhe një t-short ngjyrë kafe, e ka bërë bukuroshen më tërheqëse, teksa po i shijon pushimet në Ibiza të Spanjës.

Përndryshe, Arbenita mbetet e angazhuar me projekte në botën e modës, aj gjithashtu është imazh i markave të ndryshme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme