Babai dhe nëna e Hashim Thaçit votojnë në Burojë (Foto)

14:28 | 17 Tetor 2021

Babai dhe nëna e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë votuar në fshatin e tyre në Burojë.

Ndonëse në moshë të shtyrë, ata janë parë në qendrën e votimit në Burojë, duke e kryer obligimin qytetar.

Ish-kryeministri Hashim Thaçi, njëherësh edhe ish-president, po mbahet në Qendrën e Paraburgimit në Hagë për përgjegjësitë e tij gjatë luftës së UÇK-së si ish-udhëheqës politik i saj./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara