Vritet e përdhunohet vajza shtatëvjeçare

09:29 | 16 Janar 2018

Vritet e përdhunohet vajza shtatëvjeçare

Policia ka gjetur trupin e vdekur të vajzës shtatëvjeçare, e cila ishte kidnapuar e përdhunuar, shkruan Alarabiya, transmeton arbresh.info.

Autoritetet pakistaneze kanë treguar që I dyshuari kryesor është rreth moshës 25 deri në 35, dhe dyshohet edhe për krime të tilla si kjo.

Gjatë ditës së sotme do të bëhet autopsia e trupit të viktimës dhe pritet të merren detajet e fundit.

Policia ka bërë të ditur një skeç të sulmuesit por nuk dihet ndonjë emër apo informacione të sakta.

Ndërkohë edhe tetë vajza të tjera, të të njëjtës moshë janë të zhdukura prej ditësh.

Policia po vazhdon hetimet rreth çështjes./Arbesh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara