Lajmi i fundit, Mike Pence rezulton negativ në testin për COVID-19

15:10 | 2 Tetor 2020

Zëvendës-presidenti amerikan, Mike Pence dhe gruaja e tij Karen kanë rezultuar negativ në testin për COVID-19.

Një burim nga zyra e zëvendësit ka thënë se “si çdo ditë tjetër që është bërë rutinë testimi i COVID-19, këtë mëngjes, zëvendës-presidenti amerikan Mike Pence dhe gruaja e tij kanë rezultuar negativ. Zëvendës-presidenti Pence i uron shërim të shpejt presidentit Trump dhe gruas së tij Melania Trump,” shkruan BBC, transmeton arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme