Kurti, Rizvanolli e Murati në AKP

10:07 | 19 Janar 2022

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me Ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli dhe Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, kanë vizituar sot Agjencinë Kosovare të Privatizimit.

Pas takimit me udhëheqjen e AKP-së, shefi i qeverisë pritet të mbajë një konferencë për media. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara