Opsioni për të ishte ta pranonte bankën rezervë ose të largohet nga San Siro dhe ai zgjodhi këtë të dytën.

Është kampionati Eredivisie dhe skuadra PSV Eindhoven vendi ku mbrojtësi i krahut të majtë do të vazhdojë karrierën.

“Në huazim deri në fund të sezonit. Mirësevjen në PSV, Ricardo”, thuhet në njoftimin e klubit holandez. /Telegrafi/

PSV

@PSV

On loan till the end of the season.
??????? ?? ???, ???????! ?

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter