Zyrtare: Arago Jamal largohet nga Drita

18:01 | 10 Gusht 2021

Jamal Arago nuk do të jetë më pjesë e KF Dritës.

Mbrojtësi më origjinë Afrikane ka treguar një formë fantastike gjatë garave evropiane.

Arago pritet të vazhdojë karrierën në shtetin e Azerbajxhanit.

Klubi i Dritës më anë të një postimi në Facebook ka falënderuar lojtarin  dhe i ka uruar fat në klubin e tij të ri./arbresh.info/

 

Postimi i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme