Zhegrova dhe Kololli dje kishin një zënkë, por sot ka ndryshuar situata mes dy lojtarëve të Kosovës

14:55 | 12 Tetor 2019

Kosova është duke vazhduar me stërvitje për ndeshjen ndaj Malit të Zi që zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Përfaqësuesja jonë do të jetë nikoqir i malazezëve në ‘Fadil Vokrri’, derisa ndeshja starton në ora 20:45.

Edon Zhegrova dhe Benjamin Kololli kishin dje (e premte) një mosmarrëveshje gjatë seancës stërvitore, mirëpo sot ishte një atmosferë tjetër mes të dy lojtarëve.

Zhegrova dhe Kololli duket se janë pajtuar dhe kishin një përqafim së bashku pas bisedës që e zhvilluan në fushë. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme