Vazhdon shitja online e biletave për ndeshjen Kosova – Andorra

14:32 | 23 Mars 2023

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se biletat për ndeshjen Kosova – Andorra, në kuadër të kualifikimeve për EURO 2024, po vazhdojnë të shitën përmes platformës online.

Ndeshja zhvillohet më 28 mars në orën 20:45, në Stadiumin “Fadil Vokrri”.

Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.

VINI RE!

Një person mund të blejë deri në katër bileta.

Procedura se si blihet bileta online:

Fillimisht ju duhet të regjistroheni në platformë.

Mandej zgjidhni tribunën e stadiumit dhe më pas e selektoni ulësen e preferuar.

Pasi t’i zgjedhni biletat, vazhdoni me pagesën online.

Pasi të përfundon blerja online, ju duhet të pritni deri të gjenerohet Bileta si dhe Fatura juaj.

Biletën do ta pranoni gjithashtu në email (kontrolloni edhe folderin SPAM gjithashtu).

Bileta patjetër duhet të jetë e printuar në formatin A4, printimi duhet të jetë i kualitetit të lartë.

Biletat janë të personalizuara (Në stadium mund të hyjë vetëm një person me një biletë pa marrë parasysh moshën).

Shpërndaje në rrjete sociale